Nova Converting

Nova Converting esnek ambalaj endüstrisi için Malzeme üretiminde geniş deneyime sahiptir. Nova Converting, her biri farklı bir üretim sürecinde uzmanlaşmış dört ürün grubundan oluşur: Tifdruk baskı makinası, laminasyon makinaları, dilme makinaları ve yardımcı ekipmanlar.

Biz Kimiz?

Her makina, yenilikçi, teknoloji ve sürdürülebilirlik alanlarındaki en son çözümleri içeren rekabetçi ve kişiselleştirilmiş ekipmanlarla, sürekli gelişen bir pazarın taleplerine küresel bir çözüm sunar. Bu özellikler ruhumuzu tanımlar ve esnek ambalaj endüstirisi için makine çözümlerinde bizi lider yapmıştır.

2022 yılında oluşturulan Nova THub teknoloji merkezi, esnek ambalaj üretim sürecinde yer alan çeşitli aracılara destek sağlamak,bilgi aktarmak ve gelişen teknolojiye adapte olmak için güncelleme olanaklarına sahiptir.
Türkiye’de iki üretim merkezine bölünmüş 5.000 m2'den fazla alana sahibiz.
Müşterilerimizle ilgilenmek ve onlara optimum yanıtlar vermek için, seyahat ve lojistik nedeniyle bekleme süresini en aza indirmek için 20'den fazla ülkede ticari bir bağımız ve acil teknik servis sağlayan ekibimiz ve yedek parça grubumuz bulunmaktadır.
İleriye giden yolun ne kadar zor olduğu veya olacağı hiç önemli değil. Çok çalışmanın karşılığını aldığı bir dünyaya inanıyoruz.

Biz Nova Converting'iz ve bununla gurur duyuyoruz.
Nova Converting esnek ambalaj sektörü için küresel makine çözümleri tasarlıyor, üretiyor ve dağıtıyoruz,Bunu Düzce-Türkiye’deki ana merkezimiz aracılığıyla yapıyoruz. Ayrıca, 20'den fazla ülkeye yayılan yaygın satış,servis ve yedek parça ağımız, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Dünya topraklarının büyük bir bölümünü kapsayan 20'den fazla ülkede acenteler ile çalışıyoruz ve bu ekipman ihracatı satışlarımızı optimize etmemizi sağlıyor.

Vizyonumuz

Sektörün ihtiyaçlarına cevap veren farklı ekipmanlar, teknolojiler ve hizmetler geliştirerek, esnek ambalaj üretim endüstrisinin çevresel açıdan sürdürülebilir bir endüstri haline getirilmesinde aktif olarak yer almak. sektörümüzde lider olmaktır.

Misyonumuz

Sadece esnek ambalaj sektörüne makine satmak değil, aynı zamanda küresel bir çözüm sunmaktır: Nova THub aracılığıyla rekabetçi ve kişiselleştirilmiş ekipman, hizmet, destek, yenilik ve bilgi.