DNA'mız Nova

Nova Converting kuruluşunda herkesin istekliliği ve büyük bağlılığı sayesinde doğmuştur. Başarılı olma arzusu derinliklerimize kök salmıştır ve DNA'mızda mevcuttur. Zorlu rekabet koşulları karşısında makineler geliştirmenin, üretmenin, satmanın ve servis vermenin ne kadar zor olduğunun bilincindeyiz ve ayrıca başarının çok çalışma ve fedakarlık olmadan mümkün olmayacağına inanıyoruz.
Müşterilerimize rakiplerine karşı rekabet avantajı sağlamak ve siparişleri kazanmak için orada olmaya inanıyoruz. Müşterilerimizin söylediklerini dinlerken, aynı zamanda endüstrideki zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olacak çözümler arıyoruz. Müşterilerimizin sonuçları ve başarıları, çabalarımızı haklı çıkarmakta ve bizi teşvik etmektedir.
İleriye giden yolun ne kadar zor ve rahatsız edici olduğu veya olacağı hiç önemli değil. Çok çalışmanın karşılığını aldığı bir dünyaya inanıyoruz.

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyelimizi firmamıza ve ülkemize katma değer yaratacak şekilde sürdürmek istiyoruz. Bu sektörün içinde olan herkes zor bir iş yapıyordur ve zor işlerle uğraşan herkes yarını tasarlamak ve düşünmek yükümlülüğündedir.

Bizler gelecek nesilden sorumluyuz...

Biz NOVA CONVERTING’iz ve bununla gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz

Sektörün ihtiyaçlarına cevap veren farklı ekipmanlar, teknolojiler ve hizmetler geliştirerek, esnek ambalaj üretim endüstrisinin çevresel açıdan sürdürülebilir bir endüstri haline getirilmesinde aktif olarak yer almak. sektörümüzde lider olmaktır.

Misyonumuz

Sadece esnek ambalaj sektörüne makine satmak değil, aynı zamanda küresel bir çözüm sunmaktır: Nova THub aracılığıyla rekabetçi ve kişiselleştirilmiş ekipman, hizmet, destek, yenilik ve bilgi.